بایگانی موضوعی: گروه ریاضی

مجمع سرگروه های ریاضی مناطق و نواحی

 

جلسه گروه ریاضی استان در تاریخ ۹۶/۸/۴ با حضور سرگروه و اعضای گروه ریاضی استان و سرگروههای نواحی و مناطق در محل پژوهشکده تعلیم و تربیت برگزار گردید.

اهم مباحث و موضوعاتی که در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، عبارتند از:

* تشریح برنامه عملیاتی سالانه گروه ریاضی
* ارائه پیشنهادات توسط سرگروه های مناطق و نواحی در خصوص برنامه عملیاتی
* بحث و تبادل نظر در مورد اجرا و شروع فعالیت درس پژوهی
* بحث در خصوص موضوعات تخصصی و چالشی ریاضی و آمار

* بحث در خصوص برنامه های بومی
* تصمیم گیری در خصوص برگزاری آزمون تکوینی دروس پایه دهم و یازدهم

* تصمیم گیری در خصوص برگزاری آزمون هماهنگ کتاب های جدیدالتالیف در خرداد ماه ۹۷

* بحث و تبادل نظر در مورد نظارت بالینی

* بحث در خصوص مجله ماتریس (گاهنامه ی علمی – آموزشی گروه)

 

طراحان برتر سوالات امتحانی نوبت دوم استان (خرداد ماه ۱۳۹۶)

 

اسامی طراحان برتر سوالات امتحانی نوبت دوم (خرداد ۹۶) به شرح زیر است:

 

رتبه نام و نام خانوادگی ناحیه یا منطقه فایل سوالات
اول آقای فرزاد حمزه پور بانه دانلود سوال و پاسخنامه
دوم آقای دارا آذریان سروآباد دانلود سوال و پاسخنامه
سوم آقای عادل آخکندی دیواندره دانلود سوال و پاسخنامه

 

 

 

کسب امتیاز سالانه ۱۰۰ از ۱۰۰ توسط گروه ریاضی

 

در نتیجه ی تلاش و زحمات همکاران و سرگروه های محترم ریاضی مناطق و نواحی مختلف استان کردستان، گروه ریاضی استان کردستان در سال تحصیلی ۹۶ – ۹۵ امتیاز کامل (۱۰۰ امتیاز) ارزشیابی سالانه را کسب نمود.

این موفقیت را به تمامی همکاران گرامی و سرگروه های ریاضی محترم مناطق و نواحی استان تبریک عرض می نماییم.

 

 

برنامه عملیاتی گروه ریاضی استان (سال تحصیلی ۹۷-۹۶)

 

برنامه عملیاتی گروه ریاضی استان کردستان

 

 

مشخصات سرگروه های ریاضی نواحی و مناطق استان کردستان (سال تحصیلی ۹۷-۹۶)

ناحیه یا منطقه نام و نام خانوادگی سرگروه روز حضور در گروه پست الکترونیک (ایمیل)
بانه علی زمانی یکشنبه riazybaneh@chmail.ir
بیجار مریم گلمحمدی دوشنبه maryam.golmohamadi58@gmail.com
دهگلان رحمت محمدی دوشنبه mathgroupdhgln96.97@chmail.ir
دیواندره عادل آخکندی چهارشنبه adel3115@gmail.com
سروآباد عزیز اسدی دوشنبه divandareh@gmail.com
سقز حسن رحمتی  –  زاهد محمدپور دوشنبه zahed.sobhan@chmail.ir
قروه مریم عبدالملکی دوشنبه  
کامیاران مهناز صیدی دوشنبه  
مریوان ناصر مرادی چهارشنبه na53moradi96@gmail.com
موچش کژال رضایی چهارشنبه  
ناحیه ۱ سنندج مسعود پندار  –  پروانه کریمی دوشنبه  
ناحیه ۲ سنندج حمیرا قریشی  –  یداله خیرآبادی دوشنبه  

 

« نوشته‌های قدیمی‌تر

نوشته‌های جدیدتر »